O MŠ Motýlek

Mateřská škola „Motýlek“ je sedmitřídní mateřskou školou se školní jídelnou. Třídy se jmenují podle barevných motýlků. Modrásek, Bělásek, Žluťásek a Zeleňásek. Dvě speciální třídy jsou zaměřeny na logopedickou péči. Škola je umístěna ve třech dvoupodlažních pavilonech, jedním přízemním a pavilonem hospodářským. V každém pavilonu jsou dvě třídy. Každé slouží velká učebna a herna, kam se k odpolednímu spánku rozkládají lehátka, dále šatna, umývárna a WC.

Jídlo uvařené v hlavní kuchyni se dávkuje v přilehlých kuchyňkách. Hlavní kuchyně je umístěna v hospodářské budově, kde je veškeré potřebné zázemí sloužící provozu mateřské školy, včetně prádelny a skladů. V této budově je i kancelář ředitelky školy a vedoucí školní jídelny. Pavilony jsou propojeny chodbou, kterou využíváme k instalaci výtvarných prací dětí naší MŠ.

Budova školy stojí uprostřed zahrady plné zeleně. Jsou zde pískoviště, prolézačky, lavičky i domečky. Vše pro příjemný pobyt dětí.

Třídy v MŠ Motýlek

Máte dotaz či problém?